niedziela, 27 kwietnia 2014

Pierś kurczaka nadziewana kiełbaskami


Uwielbiamy wiosnę. Kipi kolorami, smakami, możliwościami. Gdy tylko z ziemi wyjdą pierwsze nowalijki, zioła i "chwasty" wyruszamy z koszykami na podbój okolicy. Niestety nie mam możliwości dzielenia się wszystkimi przepisami, które powstają w naszej kuchni, ale postaramy się przybliżyć podstawowe zioła wszystkim zainteresowanym.
Jeśli kogoś interesowałoby, gdzie podziewają się nasze możliwości kulinarne, zapraszam na łamy Żyjmy Dłużej 
Tymczasem przedstawiamy kolejny przepis z udziałem produktów Łabimex'u, z którym współpracujemy. Dziś będą to piersi kurczaka nadzewane kiełbaskami w sosie ziołowym.
Danie jest szybkie, pełne aromatów, wzbogacone o zerwane, prawie pod domem, chwasty :)Pierś kurczaka nacinamy poziomo, w kilku miejscach tak, żeby można było umieścić w niej kiełbaski. W każde nacięcie wkładamy po kiełbasce. Pierś solimy, pieprzymy, smażymy - my zrobiłyśmy to na patelni grillowej.

Do tego robimy salatkę. Nasza powstała z poszatkowania wyżej wymienionych produktów, polana jedynie oliwą z oliwek, doprawiona sola i pieprzem.

Prostota ponad wszystko.Danie powstało przy udziale kiełbasek białych w sosie ziołowym.

Prosucent o kiełbaskach napisał:

Kiełbaski białe w sosie ziołowym Nowa linia dań gotowych pod marką ŁABIŃSKI to wyjście naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Są to pyszne dania dla tych wszystkich, którzy cały czas wracają myślami do dawnych, tradycyjnych smaków domowego obiadu.

Wizytówką naszych nowych dań są duże kawałki polskiego mięsa, aromatyczne sosy oraz naturalne przyprawy. Cztery różnorodne i unikalne produkty z pewnością zadowolą każdego.

Nasze produkty mają termin trwałości - 2 lata. Smaki tradycji znowu zawitają na Państwa stołach!


My te kiałbaski uwielbiamy. Mają fantastyczny smak, wyważony, nieco słony i odpowiednio pikantny. Wspaniale nadają się do wzbogacania nimi smaku delikatnych potraw takicj jak właśnie piersi kurczaka. 

W naszym wykonaniu potrawa była na prawdę szybka i smaczna.LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...