poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Warsztaty z Russell Hobbs

Przyznam szczerze. Jakiś czas temu uczestniczyłam w ciekawych warsztatach koktajlowych. Marka Russell Hobbs przedstawiała nam swój nowy produkt, wyjątkowy blender - Aura Mix & Go Pro.
Blender AURA MIX & GO PRO to nowość marki Russell Hobbs. Dzięki niemu możesz w łatwy sposób przygotować ulubiony koktajl i zabrać go ze sobą gdzie tylko chcesz. Po przygotowaniu koktajlu nie musisz szukać dodatkowych kubków i pojemników. Urządzenie posiada dwie butelki i dwie końcówki „z dzióbkiem”,  dzięki którym możesz pić Twój koktajl prostu z butelki!  Aura Mix & Go Pro posiada również wbudowany młynek, w którym z łatwością skruszysz kostki lodu czy ziarnka kawy. Bardzo szybko zaprzyjaźnisz się z Aura Mix & Go Pro, który sprawi, że Twoje życie stanie się łatwiejsze, kolorowe i przede wszystkim smaczniejsze!

Blender wizualnie pasuje do każdej kuchni. Minimalistyczny design, stabilność urządzenia i dziecinnie prosta obsługa powodują, że urządzenie to warto mieć w kuchni. To nie tylko, bowiem blender do koktajli. Można w nim mielić kawę, orzechy, kruszyć lud. Do blendera dołączone są dwie butelki, w tym jedna przenośna, która sprawdza się idealnie w szkole, pracy, czy na wycieczce. Do każdej pasuje nakładka z niezwykle ostrymi nożami. Nie trzeba, więc przelewać zawartości z kielicha urządzenia a jedynie zmienić nasadę na przykrycie, z wygodnym ustnikiem.

Warsztaty odbyły się bardzo interesującej Restauracji Umberto, na Poznańskiej Cytadeli. Miejsce już kiedyś odwiedziłam. Nie cieszyło się wówczas popularnością. Teraz to zupełnie inna restauracja. Zaskakująca, klimatyczna, z miejscem dla dzieci i zakątkami dla dorosłych. Miła obsługa jest zawsze pomocna a jedzenie i dostępne napoje są różnorodne i smaczne.

 


 


Wracając jednak do warsztatów, mnie ten blender zauroczył. Na spotkaniu dietetyk omówił 5 grup koktajli, przygotowując po jednym przykładzie. Próbowaliśmy, więc propozycji dla osób aktywnych i sportowców, dla dzieci – szczególnie tych, które nie przepadają za warzywami i owocami, osób na dietach czy z nietolerancją na różne produkty oraz poznaliśmy sposoby na poprawienie kondycji włosów, skóry i paznokci. Po części teoretycznej przeszliśmy do praktyki. Na każdym ze stołów, dedykowanym jednej z grup koktajli, znaleźliśmy mnóstwo produktów, dzięki którym mogliśmy puścić wodzę fantazji i miksować do woli. Niestety nie zapisałam naszych przepisów.

 


 


W domu zrobiłam jednak, przy pomocy blendera Aura Mix & Go Pro, fantastyczny sorbet owocowy. W jego skład wchodzą banany i nektarynki. Wszystko jest zmiksowane i porządnie zmrożone w lodówce. Daje dawkę witamin, dodaje energii, gasi pragnienie w upalne dni, jakich teraz doświadczamy.


 


To fantastyczne urządzenie stoi w mojej kuchni na honorowym miejscu. Korzystam z niego często. Szczególnie, że nie zawsze mam czas i chęci na zjedzenie odpowiedniego śniadania. Wówczas szybki koktajl pozwala mi rozpocząć dzień z energią i odpowiednią dawką składników odżywczych.

Na koniec kilka propozycji koktajlowych ze strony firmowej organizatora warsztatów.


 

 


LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...